solid10

گروه طراحی و نقشه کشی سالید با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته ابعاد برداری، اسکن سه بعدی و پرینت سه بعدی به همراه نیروی انسانی زبده و کارآزموده به عنوان مجموعه ای پیشتاز در زمینه طراحی و ساخت قالب های صنعتی در کشور بوده و افتخار همکاری با مراکز مختلف ساخت قالب های صنعتی را درکارنامه کاری خود دارد.

از قالب های صنعتی جهت تولید قطعه استفاده می شود. با ورود نرم افزارهای سه بعدی قدرتمند مانند solidworks, catia, autocad و ... به عرصه طراحی، طراحی قالب های صنعتی نیز از شکل سنتی خارج شده وتحولی شگرف یافت.

امروزه انواع مختلفی از قالب های صنعتی همچون قالب های ریخته گری، برش و تزریق پلاستیک که خود شامل زیرشاخه های گوناگونی هستند طراحی، ساخته و مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال قالب های ریخته گری به دو دسته قالب های ریژه وقالب های دایکاست تقسیم می شوند که قالب های دایکاست برای تولید قطعات با ضخامت کمتر و اشکال پیچیده تراستفاده می شوند ولی قالب های ریژه جهت تولید قطعات دارای ضخامت یکنواخت به کار می روند.

گروه طراحی و نقشه کشی سالید نیز با داشتن تجربیات ارزنده در زمینه طراحی و ساخت انواع قالب های صنعتی آماده پذیرش انواع سفارشات تولید قالب های صنایع گوناگون می باشد. آنچه برای همکاران پر تلاش ما درگروه طراحی و نقشه کشی سالید اولویت دارد جلب رضایت شما می باشد.

بازگشت به صفحه soliddrawing

 

Please publish modules in offcanvas position.